top of page

W RĘKACH NASZEGO BOGA - Plan spotkań ewangelizacyjnych w dniach 20-25 czerwca


Jest nam bardzo miło poinformować, że od 20-go czerwca w parafii odbędzie się seria nauczań, warsztatów oraz uwielbień prowadzonych przez rodzinę Państwa Sowińskich z Polski, którzy prowadzą fundację https://www.facebook.com/sowinsky7


Wstępny plan ich pobytu w Anglii wygląda tak:


Wtorek- świadectwa Mai oraz Krzysztofa Sowińskich+ warsztat prowadzony przez Krzysztofa po Mszy św. o 18.30


Środa- wieczorem o godz. 18.15 warsztaty dla rodzin. Kobiety będą prowadzone przez Maję a mężczyźni z Krzysztofem. Na zakończenie odbędzie się mini uwielbienie.


Czwartek - Państwo Sowińscy będą służyć w Reading, we wspólnocie Efata.


Piątek - odbędzie się adoracja, nabożeństwo oraz po Mszy św. o godz. 18.30 usłyszymy pełne mocy nauczanie dla rodzin.


Sobota - planujemy serie warsztatów poświęconych praktycznemu wprowadzaniu miłości i zdrowej komunikacji w codziennym życiu. Będzie również kawiarenka aby nie opaść z sił. Następnie Msza św. wieczorna, a po Mszy św. wspaniałe uwielbienie na auli z modlitwą i błogosławieństwie oraz pożegnanie rodziny Sowińskich, którzy odjadą aby służyć w Banbury

15.00 - otwarcie

15.30 - zaczynamy warsztatami

16.15 - przerwa

16.45 - Druga część

17.30 - Q&A

18.00 - Msza św.

19.00 - Ruszamy z uwielbieniem

20:15-20:45 - modlitwa, błogosławieństwo+ zakończenie


ZAPRASZAMY

Kommentare


bottom of page