top of page

Restauracja "Do Syta" przy domu parafialnym w Swindon i i akcja pomocy świątecznej

1. W tym trudnym czasie trwania pandemii, w czasie zbliżania się Uroczystości Narodzenia Pańskiego restauracja „Do Syta” przy domu parafialnym chciałaby wspomóc osoby/rodziny najbardziej potrzebujące poprzez przygotowanie ciepłego posiłku czy świątecznych potraw na stole osób/rodzin najbardziej potrzebujących. Prosimy nie krępować się kontaktować z restauracją 07960667330; dosytarestaurant@gmail.com; ksiądz proboszcz także służy dyskretną pomocą w nawiązaniu kontaktu z nami swindon@pcmew.org lub 07935663223. Zdajemy sobie sprawę, iż Ci, którzy najbardziej potrzebują takiej pomocy, zwykle sami krępują się o nią prosić. Dlatego zwracam się do wszystkich zatroskanych ludzi dobrej woli, aby pomogli nam z dotarciem z pomocą do takich rodzin z zachowaniem dyskrecji i niezbędnego taktu. Szczególnie teraz wspierajmy się nawzajem.


Commenti


bottom of page