top of page

Ogłoszenia parafialne 21.22.2021

1. Serdeczne podziękowania składam paniom i panom za sprzątanie kościoła. Zachęcam, abyśmy wszyscy poczuli się odpowiedzialni za wygląd naszej Świątyni. Zapraszam osoby chętne do pomocy w sprzątaniu w każdą sobotę o 9:00 (po Mszy Świętej).


2. Dziękujemy p. Marlenie za ofiarowane kwiaty i prace florystyczne, serdeczne Bóg zapłać!


3. Cieszymy się obecnością ks. bpa Wiesława Lechowicza, odpowiedzialnego za Duszpasterstwo Polonijne, którego wizyta w naszej parafii wpisuje się w IV Kongres Rodzin Polonijnych. Dziękujemy za wygłoszone słowo Boże, poświęcenie kaplicy dla rodzin z dziećmi im. św. Jana Pawła II oraz nowych kielichów do sprawowania Mszy Świętej.


4. Procesja a na Cmentarzu w Cirencester o godz. 16:00 nie odbędzie się w tę Niedzielę, zostaje przeniesiona na niedzielę 28 listopada na godz. 15:30


5. Wszystkich seniorów zapraszamy na spotkanie 24 listopada, które jak zwykle rozpocznie się Mszą Świętą. Informacje u p. Barbary Baranowicz 07946563021


6. W miesiącu listopadzie możemy uzyskać odpust zupełny za naszych bliskich zmarłych. Więcej informacji na stronie internetowej Parafii. W naszej parafii przez cały miesiąc listopad, codziennie po Mszach Świętych, a w soboty i niedziele przed, polecamy zmarłych wypisanych na kartkach w modlitwie wspominkowej.


7. Przypominamy o piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej, w trakcie której będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


PRZYNALEŻNOŚĆ DO PARAFII


8. Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Fakt uczęszczania na spotkania grup, Pierwszą Komunię itd. nie jest równoznaczne z zapisaniem się do Parafii. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.


9. Aktualny grafik liturgii i nabożeństw: www.parafiaswindon.com (kalendarz) Prosimy zwrócić uwagę na godziny sprawowania Mszy św. i nabożeństw.


10. Zachęcamy do składania intencji mszalnych. Intencje mszalne można składać w pierwszym rzędzie drogą elektroniczną https://forms.gle/iAmehmJMuWn3X6qv8, swindon@pcmew.org lub 07783764988.


11. Najbliższe wolne intencje mszalne 27.11.21,sobota 9:00 01.12.21, środa 10:00 03.12.21, piątek 18:30 08.12.21, środa 10:00 09.12.21, czwartek 18:30 12.12.21, niedziela 10:30


12. Prosimy o nieodkładanie spraw kancelaryjnych na tzw. tzw. „ostatnią chwilę”. W sprawach kancelaryjnych staramy się w pierwszym rzędzie korzystać z 07783764988 swindon@pcmew.org, zaś bieżące informacje znaleźć w przestrzeni wirtualnej (fb) https://www.facebook.com/parafiaswindon bądź na stronie parafialnej www.parafiaswindon.com.


13. 27 Listopada organizowana jest w Domu Polskim „Zabawa Andrzejkowa”, więcej informacji na ich fb i u p. Wojtka

OGŁOSZENIA RADY ADMINISTRACYJNEJ


14. Naszą parafię można wspierać metodą gift aid http://www.parafiaswindon.com/gift-aid korzystając z systemu m.in. z prostego systemu GoCardless. Tych, którzy nie mogą nas wspierać metodą Gift-Aid prosimy o rozważenie wsparcia nas także drogą on-line korzystając z tego samego linku http://www.parafiaswindon.com/gift-aid Dla odróżnienia tych ofiar (non-Gift Aid) przyjęliśmy wysokość ofiary £7.00- w skali miesiąca lub wielokrotność.


15. Pragniemy zachęcić do podpisywania deklaracji Gift Aid i wspierania naszego ośrodka i parafii metodą standing order (nazwa instytucji PCM Swindon; sort code 30-94-57; account no.: 00623748).bottom of page