top of page

Ogłoszenia parafialne 02.01.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

02.01.2022 1. Informujemy że w tym roku z racji na panującą sytuację pandemiczną wizyta duszpasterska (tzw. KOLĘDA) będzie odbywała się na podstawie wypełnionych deklaracji dotyczących indywidualnej wizyty, zamieszczonej na stronie internetowej parafii w zakładce „Kolęda”. Jeżeli sytuacja pandemiczna na to pozwoli, wizytę duszpasterską rozpoczniemy po Świętach. Do zobaczenia w Waszych Rodzinach! 2. Zapraszamy 5 stycznia (środa) na spotkanie seniorów przy naszej parafii. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 10:00. Bliższe informacje u p. Barbary Baranowicz. 3. W czwartek Uroczystość Trzech Króli, Msze św. o godz.: 10:00 i 18:30. Tego dnia poświęcenie kredy i kadzidła. 4. W Czwartek po Mszy św. o 18:30 spotkanie Akcji Katolickiej. 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Przypominamy o piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30 w trakcie której będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 6. Najbliższa Msza święta przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II będzie miała miejsce w sobotę 8 stycznia. Do tego czasu istnieje możliwość pozostawienia intencji mszalnych przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II do skrzynki z intencjami przy wejściu do Kościoła, lub drogą elektroniczną, na stronie parafii w zakładce: „ Zamów Intencje Mszy św.” 7. Zaparzamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w czytanie Słowa Bożego na Mszach Świętych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. 8. Serdeczne podziękowania dla Pań i Panów za posprzątanie kościoła. Zachęcam, byśmy poczuli się odpowiedzialni za wygląd naszej Świątyni w każdą sobotę po Mszy Świętej o 9:00 Zapraszamy serdecznie. 9. Od Nowego Roku, Msze św. we wtorek będą sprawowane o godz. 18:30. 10. Wszystkim uczestnikom liturgii przypominamy o konieczności przestrzegania zasad sanitarnych. PRZYNALEŻNOŚĆ DO PARAFII 11. Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Fakt uczęszczania na spotkania grup, Pierwszą Komunię itd. nie jest równoznaczne z zapisaniem się do Parafii. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią. 12. Aktualny grafik liturgii i nabożeństw: www.parafiaswindon.com (kalendarz) Prosimy zwrócić uwagę na godziny sprawowania Mszy św. i nabożeństw. 13. Zachęcamy do składania intencji mszalnych. Intencje mszalne można składać w pierwszym rzędzie drogą elektroniczną https://forms.gle/iAmehmJMuWn3X6qv8 ,  swindon@pcmew.org lub  07783764988. 14. Najbliższe wolne intencje mszalne


07.01.22, piątek 9:00 08.01.22, sobota 09:00 08.01.22, Sobota 18:00 11.01.22, wtorek 18:30 12.01.22, środa 10:00 13.01.22, czwartek 18:30


15. Prosimy o nieodkładanie spraw kancelaryjnych na tzw. tzw. „ostatnią chwilę”. W sprawach kancelaryjnych staramy się w pierwszym rzędzie korzystać z 07783764988  swindon@pcmew.org, zaś bieżące informacje znaleźć w przestrzeni wirtualnej (fb) https://www.facebook.com/parafiaswindon bądź na stronie parafialnej www.parafiaswindon.com.

OGŁOSZENIA RADY ADMINISTRACYJNEJ

16. Naszą parafię można wspierać metodą gift aid http://www.parafiaswindon.com/gift-aid korzystając z systemu m.in. z prostego systemu GoCardless. Tych, którzy nie mogą nas wspierać metodą Gift-Aid prosimy o rozważenie wsparcia nas także drogą on-line korzystając z tego samego linku http://www.parafiaswindon.com/gift-aid Dla odróżnienia tych ofiar (non-Gift Aid) przyjęliśmy wysokość ofiary £7.00- w skali miesiąca lub wielokrotność.

17. Pragniemy zachęcić do podpisywania deklaracji Gift Aid i wspierania naszego ośrodka i parafii metodą standing order (nazwa instytucji PCM Swindon; sort code 30-94-57; account no.: 00623748).bottom of page