Ogłoszenia Parafialne 17.07.2022


  • Składam serdeczne Bóg Zapłać za każdą pomoc na rzecz Parafii. Dziękuję panu Wojciechowi za zreperowanie ławki w kościele. Dziękuję paniom które w ostatnią sobotę sprzątały kościół i inne przyległe pomieszczenia. Dziękuję panom którzy zgłosili się by zamontować barierki...Dziękuję za posługę czytania Słowa Bożego podczas Eucharystii. Dziękuję za każdą ofiarę złożoną na Tacę, lub przelaną na konto naszej Parafii. Dziękuję też oczywiście za ofiary składane za intencje mszalne.

  • Proszę tym razem panów którzy do tej pory pracowali przy remoncie łazienek i kuchni o kontakt ze mną. Remont jest nie skończony, trzeba zafugować położone płytki, nie wiem co dalej z łazienkami, co z kuchnią, jaką mieliście umowę, dlaczego przestaliście przychodzić, o co chodzi? Jeśli ktoś jest z tym tematem związany, lub chce pomóc proszę o kontakt - mój numer 07714675188

  • Proszę też o zaangażowanie się w czytanie Słowa Bożego podczas Eucharystii oraz o śpiewanie Psalmów

  • Zapraszam do zapisów na przygotowanie do 1 Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania. Formularze są w zakrystii. Do 1 Komunii św. osoba powinna mieć ukończony 7 rok życia a do Bierzmowania osoba powinna mieć ukończony 14 rok życia.

  • Osoby żyjące ze sobą bez ślubu i bez przeszkód do ślubu zapraszam do Sakramentu Małżeństwa, aby mogły przystępować do Komunii Świętej, być chrzestnymi, tworzyć katolickie rodziny - no chyba że się nie kochają to faktycznie.... Osoby które mają przeszkody do ślubu - zapraszam do rozmowy - może te przeszkody da się pokonać.

  • Obecnie zamawianie Intencji mszalnych jest bezpośrednio w zakrystii - można to uczynić po każdej Eucharystii, można zamawiać na kolejne miesiące - ofiary proszę składać ks. Michałowi albo podczas zamawiania, lub po celebrowanej Eucharystii.

  • Zapraszam - w weekend 23/24 lipca po Mszach św. ks. Michał będzie błogosławił pojazdy ku czci św. Krzysztofa - czyli nie tylko samochody, ale i rowery, motory, wózki dziecięce, jak ktoś jeździ traktorem to też można przyjechać na parking:)

  • Zapraszam na Eucharystię w niedziele i w tygodniu wg. stałego porządku.

Korzystajmy z tego co polskie, co prowadzą Polacy - pomagajmy sobie nawzajem, wspierajmy się, bądźmy patriotami, żyjmy wg. szczytnych ideałów (Bóg, Honor, Ojczyzna). Pozdrawiam i błogosławię - ks. Wiesław Garbacz


Intencje Mszalne:

Niedziela - 17 lipca 2022r. - XVI Niedziela Zwykła

8:00 Za + Hubert Palarz

10:30 Za ++ Zofia i Jerzy oraz ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30 Za ++ z rodz. Babiuków


Wtorek - 19 lipca 2022r.

18.30 1.Za + Marianna Stachowiak w r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

2. Dziękczynno-błagalna za uratowanie życia i z prośbą o pomoc w wyjściu z nałogu dla Pawła


Środa - 20 lipca 2022r.

10.00 1.O Bożą opiekę dla taty Czesława i o siłę dla mamy Danuty

2. Za + Jadwigę Górnicką


Czwartek -21 lipca 2022r.

18.30 W int. Kasi Jankoś z okazji urodzin


Piątek - 22 lipca 2022 r. - święto św. Marii Magdaleny

18.30 Za + Antoni i Carmen Foresti


Sobota - 23 lipca 2022r. - święto św. Brygidy

9.00 int. wolna

18.00 int. wolna


Niedziela -24 lipca 2022r. - XVII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże bł. i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla rodziców Mirosława i Alicji Maleszaków

10.30 Za ++ Malwina, Aleksander, Jan Leokadia Gryko, Franciszek Bratko

12.30 int. wolna