top of page

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.01.20211.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.01.2021 1. Informujemy że w tym roku z racji na panującą sytuację pandemiczną wizyta duszpasterska (tzw. KOLĘDA) będzie odbywała się na podstawie wypełnionych deklaracji dotyczących indywidualnej wizyty, zamieszczonej na stronie internetowej parafii w zakładce „Kolęda”. Do zobaczenia w Waszych Rodzinach!

2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie spotkania seniorów w zeszłą środę przy naszej parafii.

3. Zapraszamy w sobotę 15 stycznia na godzinę 19:00 na kolejną katechezę z cyklu: KATECHEZA BEZ EMOCJI skierowaną do dorosłych parafian, rodzin oraz osób samotnych. Jest to odpowiedź na prośbę wielu osób pragnących pogłębić swoją wiarę oraz formować swoje człowieczeństwo.

4. Zaparzamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w czytanie Słowa Bożego na Mszach Świętych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

5. Serdeczne podziękowania dla Pań i Panów za posprzątanie kościoła. Zachęcam, byśmy poczuli się odpowiedzialni za wygląd naszej Świątyni w każdą sobotę po Mszy Świętej o 9:00 Zapraszamy serdecznie.

6. Od Nowego Roku, Msze św. we wtorek będą sprawowane o godz. 18:30.

7. Wszystkim uczestnikom liturgii przypominamy o konieczności przestrzegania zasad sanitarnych.

PRZYNALEŻNOŚĆ DO PARAFII 8. Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Fakt uczęszczania na spotkania grup, Pierwszą Komunię itd. nie jest równoznaczne z zapisaniem się do Parafii. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

9. Aktualny grafik liturgii i nabożeństw: www.parafiaswindon.com (kalendarz) Prosimy zwrócić uwagę na godziny sprawowania Mszy św. i nabożeństw.

10. Zachęcamy do składania intencji mszalnych. Intencje mszalne można składać w pierwszym rzędzie drogą elektroniczną https://forms.gle/iAmehmJMuWn3X6qv8 ,  swindon@pcmew.org lub  07783764988.

11. Najbliższe wolne intencje mszalne


16.01.22, Niedziela 12:30 19.01.22, środa 10:00 21.01.22, piątek 18:30 22.01.22, sobota 09:00 25.01.22, wtorek 18:30 22.01.22, sobota 18:00


12. Prosimy o nieodkładanie spraw kancelaryjnych na tzw. tzw. „ostatnią chwilę”. W sprawach kancelaryjnych staramy się w pierwszym rzędzie korzystać z 07783764988  swindon@pcmew.org, zaś bieżące informacje znaleźć w przestrzeni wirtualnej (fb) https://www.facebook.com/parafiaswindon bądź na stronie parafialnej www.parafiaswindon.com.

OGŁOSZENIA RADY ADMINISTRACYJNEJ

13. Naszą parafię można wspierać metodą gift aid http://www.parafiaswindon.com/gift-aid korzystając z systemu m.in. z prostego systemu GoCardless. Tych, którzy nie mogą nas wspierać metodą Gift-Aid prosimy o rozważenie wsparcia nas także drogą on-line korzystając z tego samego linku http://www.parafiaswindon.com/gift-aid Dla odróżnienia tych ofiar (non-Gift Aid) przyjęliśmy wysokość ofiary £7.00- w skali miesiąca lub wielokrotność.

14. Pragniemy zachęcić do podpisywania deklaracji Gift Aid i wspierania naszego ośrodka i parafii metodą standing order (nazwa instytucji PCM Swindon; sort code 30-94-57; account no.: 00623748).

bottom of page