top of page

Ogłoszenia 27.03.2022

1. W Wielkim Poście w piątek o godz.18:00 nabożeństwo Drogi krzyżowej a w niedzielę po Mszy świętej o 10:30 nabożeństwo Gorzkich żali. 2. W najbliższy piątek 08 kwietnia rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które wygłosi Ksiądz dr Krzysztof Nykiel z Watykanu. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach. Spowiedź wielkopostna odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę w trakcie rekolekcji. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami. Szczegółowy plan jest zamieszczony na stronie parafialnej i parafialnym FB oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła. 3. Zapraszamy wszystkie dzieci do KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową po Mszy Świętej o godz.12:30. 4. Serdeczne podziękowania dla Pań i Panów za sprzątanie kościoła. 5. Pogrzeb p. Marii Skał odbędzie się 11 kwietnia o godz. 10:30. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie… 6. Aktualny grafik liturgii i nabożeństw: www.parafiaswindon.com (kalendarz) Prosimy zwrócić uwagę na godziny sprawowania Mszy św. i nabożeństw. 7. Zachęcamy do składania intencji mszalnych. Intencje mszalne można składać w pierwszym rzędzie drogą elektroniczną https://forms.gle/iAmehmJMuWn3X6qv8 ,  swindon@pcmew.org lub  07783764988 8. Najbliższe wolne intencje mszalne


17.04.22, niedziela 18:00 21.04.22, czwartek 10:00 22.04.22, piątek 18:309. Prosimy o nieodkładanie spraw kancelaryjnych na tzw. tzw. „ostatnią chwilę”. W sprawach kancelaryjnych staramy się w pierwszym rzędzie korzystać z 07783764988  swindon@pcmew.org, zaś bieżące informacje znaleźć w przestrzeni wirtualnej (fb) https://www.facebook.com/parafiaswindon bądź na stronie parafialnej www.parafiaswindon.com.

OGŁOSZENIA RADY ADMINISTRACYJNEJ

10. Naszą parafię można wspierać metodą gift aid http://www.parafiaswindon.com/gift-aid korzystając z systemu m.in. z prostego systemu GoCardless. Tych, którzy nie mogą nas wspierać metodą Gift-Aid prosimy o rozważenie wsparcia nas także drogą on-line korzystając z tego samego linku http://www.parafiaswindon.com/gift-aid Dla odróżnienia tych ofiar (non-Gift Aid) przyjęliśmy wysokość ofiary £7.00- w skali miesiąca lub wielokrotność.

11. Pragniemy zachęcić do podpisywania deklaracji Gift Aid i wspierania naszego ośrodka i parafii metodą standing order (nazwa instytucji PCM Swindon; sort code 30-94-57; account no.: 00623748).


bottom of page