top of page

List Księdza Rektora do Parafian w Swindon z 22.11.2020

Publikujemy treść „Listu do Parafian” Rektora Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii ks. Prałata Stefana Wylężka odczytanego wiernym w Swindon w niedzielę 22.11.2020. Publikujemy także link do Mszy świętej z dnia 22.10.2020 10:30am z ogłoszeniami jako „ad vocem” do Listu Księdza Rektora https://fb.watch/1XhUOoCY70/ (34 minuta i następne do końca).


Pragniemy także przypomnieć, iż grupa „zamknięta” (fb) „Parafianie w Swindon” – łudząco nawiązująca nazwą do oficjalnej strony „Parafia Swindon” nie jest stroną polskiej parafii w Swindon. Treści zawierane w fałszywej grupie „zamkniętej” mają często charakter obraźliwy, zaś celem administratora tej grupy jest dzielić a nie łączyć. Ów administrator/osoba jest znana od wielu lat z wywrotowej i wichrzycielskiej działalności w całej Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii. Prosimy krytycznie odnosić się do wpisów w grupie „Parafianie w Swindon”, podobnie jak do donosów rozsyłanych pocztą tradycją, gdyż treści te mają „charakter obrzydliwy, podobnie jak obrzydliwi są ich autorzy oraz osoby rozsyłające je” (opus cit.).

Jedyną stroną oficjalną Parafii w Swindon jest https://www.facebook.com/parafiaswindon oraz www.parafiaswindon.com


PROSIMY O JAK NAJSZERSZE POWIELANIE OWEGO WIPSU, by osoby postronne nie zostały wprowadzane w błąd, zaś inne nie stały się kolejnymi ofiarami cyberprzemocy.


Comments


bottom of page