top of page

Kongres Rodzin PolonijnychSerdecznie zapraszamy na VII Światowy Kongres Rodzin Polonijnych, który odbędzie się w dniach od 23 – 25 sierpnia 2024 roku w Brukseli, pod hasłem . „Rodzina polonijna – miejscem spotkania i rozwoju”. W czasie Kongresu zostaną podjęte zagadnienia związane z budowaniem i umacnianiem dojrzałych relacji małżeńskich i rodzinnych, komunikacji i rozwiązywania konfliktów, reemigracji oraz tematy dotyczące wychowania i wspierania rozwoju dzieci i młodzieży.

W bogatym programie Kongresu znajdą się: referaty, warsztaty, debata panelowa, wieczór integracyjny, świadectwa, zwiedzanie Brukseli a także zawierzenie rodzin Maryi. Spotkają się z nami znakomici prelegenci z Europy Wschodniej i Zachodniej, Polacy z różnych krajów świata.

Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w miejscu Kongresu: Dom Notre-Dame du Chantd’Oiseau, Avenue des Franciscains 3A, 1150 Bruxelles.

PAKIETY KONGRESOWE

PEŁNY 165 Euro - Uczestnictwo w kongresie z pełnym wyżywieniem (od piątku kolacja do niedzieli obiad) i z noclegiem na miejscu.

 

DOJEŻDŻAJĄCY - 91 Euro - Uczestnictwo w kongresie z obiadem i kolacją, bez noclegów.

 

ZWIEDZANIE BRUKSELI 38 Euro - Dodatkowy nocleg z niedzieli na poniedziałek wraz ze śniadaniem. Niedzielna kolacja we własnym zakresie. Zwiedzanie Brukseli – w niedzielę 25 sierpnia od godz. 16.00

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

ORGANIZATORZY KONGRESU


Biuro Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej

Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 601-015 Warszawa

tel. +48 22  53 04 874

Comments


bottom of page