top of page

Msze święte niedzielne: 08:00; 09:30; 10:30; 12:30 (sobota 18:00)

Dziękujemy Parafianom i Gościom za bardzo sprawne dostosowanie się do nowej rzeczywistości w pierwszą niedzielę po otwarciu kościoła. Pragniemy poinformować, iż jesteśmy przygotowani na przyjęcie na niedzielne Eucharystie dwa razy więcej Wiernych z zachowaniem dystansu 1m+. Do dyspozycji przez całą niedzielę (oraz w sobotę wieczorem) jest dostępna aula przy kościele. Po każdej Mszy św. newralgiczne miejsca są dezynfekowane. Prosimy także o nieco wcześniejsze przybycie do kościoła, gdyż zajmowanie miejsc wskazują stewardzi. Msze święte niedzielne: 08:00; 09:30;10:30; 12:30 oraz w sobotę o 18:00. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, dzięki którym jesteśmy w stanie umożliwić nam wszystkim obecność na niedzielnej eucharystii. Maseczki można nabyć w sklepiku szkolnym.

bottom of page