top of page

Msza św. dziękczynna za Dar Osoby św. Jana Pawła II z relikwiami otrzymanymi od Kard. Stanisława Dzi

W niedzielę 17.05.2020 podczas Mszy św. on-line o 10:30 będziemy dziękować za Dar Osoby św. Jana Pawła II. Wdzięczni za dar relikwii krwi będziemy także otaczać modlitwą Kardynała Stanisława Dziwisza. Covid-19 uniemożliwia nam realizację zaplanowanej na 18.05.2020 uroczystości dedykacji kościoła (dawniej konsekracji), której miał przewodniczyć abp Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski. Ustalenia kolejnego terminu trwają, najprawdopodobniejszą datą jest liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II - 22.10.2020. Niech nasze dziękczynienie za Papieża Polaka w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły jeszcze bardziej zagrzewa nasze serca do modlitwy, by Miłosierny Pan wejrzał na nas w czasie trwania pandemii.

bottom of page