top of page

Szkolenie Safeguarding w Swindon 12 X 2019

Szkolenie Safeguarding w Swindon 12 X 2019

FORMA: (JEŻELI LINK NIE DZIAŁA SKOPIUJ JĄ DO PRZEGLĄDARKI:

https://forms.gle/Zc3kbiSoji8TpdZ29

Szkolenie będzie miało miejsce w kościele w Swindon (Withbourne Avenue SN3 2JX) lub w auli przy kościele - ten sam adres w godzinach 12.10.2019 w godzinach 10:00 - 14:30. Koszt szkolenia to £10.00- (płatne na miejscu); obiad wliczony w cenę szkolenia. Prosimy o wpis łącznie z polskimi literami, nie należy używać WYŁĄCZNIE DUŻYCH LITER; należy wpisać dane zgodnie z polską pisownią. Szkolenie jest organizowane m.in. przez Clifton Diosece & Wiltshire Police. Prosimy nie powielać wpisów dla jednej osoby.

SZKOLENIE JEST OTWARTE DLA KAŻDEGO, JEDNAKŻE OBOWIĄZKOWE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY PRACUJĄ Z DZIEĆMI LUB OSOBAMI STARSZYMI W JAKIEJKOLWIEK AGENDZIE PRZYPARAFIALNEJ W SWINDON

bottom of page