top of page

WAKACYJNY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

WAKACYJNY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, 17 SIEPRNIA 2019 Swindon, Withbourne Avenue; SN3 2JX zapisy - forma: https://goo.gl/forms/s8TjmJtZT589seRo2

(jesli link się nie otwiera - skopiuj go do wyszukiwarki)

W trakcie kursu będą prowadzone wykłady w języku polskim, między innymi z zakresu liturgii sakramentu małżeństwa, spraw formalno-prawnych dotyczących zawierania związków małżeńskich. Zajęcia będą także obejmowały tzw. "poradnię małżeńską". Przewidziany jest także posiłek. Prosimy o wypełnianie formularza ODDZIELNIE dla narzeczonej i narzeczonego - jeden formularz, jedna osoba.PROSIMY NIE POWIELAĆ ZGŁOSZEŃ FORMULARZA DLA TEJ SAMEJ OSOBY WIELOKROTNIE. Osoby, które wielokrotnie wypełnią formularz będą zobowiązane opłacić posiłek w restauracji zgodnie z liczbą zgłoszeń powielonych. Prosimy także o cierpliwość. Maila zwrotnego ze wskazówkami otrzymacie Państwo w tygodniu poprzedzającym kurs, NAJWCZEŚNIEJ DWA DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM KURSU. poniżej ramowy plan kursu (może się zmienić co do szczegółów)

https://docs.google.com/…/11bkShr2UH-r7qml7r3APIcNyAi…/edit…

(jesli link się nie otwiera - skopiuj go do wyszukiwarki)

bottom of page