top of page

Pilegrzymka do Italii 08-14 września 2019

Zgłoszenia na pielgrzymkę do Italii 08-14 września 2019

forma zgłoszeniowa:

https://goo.gl/forms/kspabwESYtj2XmMr1

(jeżeli nie link nie będzie działał proszę go skopiować i wkleić w wyszukiwarkę)

liczba miejsc ograniczona

PIELGRZYMKA DO ITALII(08 września - 14 września 2019)

Swindon– Rzym – Piza – Asyż– Cascia –Siena–Neapol– Pompeje – Rzym – Swindon.

Dzień 1 (niedziela 08.09.2019) Wyjazd ze Swindon, przyjazd na lotnisko w Londynie. Przylot do Rzymu. Przejazd do Hotelu w Santa Severa w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 (poniedziałek 09.09.2019) Po śniadaniu wyjazd do Pizy, zwiedzanie baptysterium, bazyliki, „krzywej wieży”, wyjazd do Santa Severa (okolice Rzymu), obiadokolacja, nocleg. Możliwość kąpieli w morzu śródziemnym, hotel dysponuje prywatną plażą.

Dzień 3 (wtorek 10.09.2019) Sniadanie, uczestnictwo pielgrzymów we Mszy Świętej przy grobie św. Jana

Pawła II– zwiedzanie Bazyliki i placu Św. Piotra, czas wolny. Przejazd do Santa Severa, obiadokolacja, nocleg. Możliwość kąpieli w morzu śródziemnym, hotel dysponuje prywatną plażą.

Dzień 4 (środa 11.09.2019) Sniadanie, Audiencja generalna u Ojca Świętego Franciszka; Msza św., czas wolny, spacer uliczkami Rzymu do Fontanny di Travi, Schody Hiszpanskie, Piazza del Popolo. Przejazd do Santa Severa, obiadokolacja, nocleg. Możliwość kąpieli w morzu śródziemnym, hotel dysponuje prywatną plażą.

Dzień 5 (czwartek 12.09.2019) Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie średniowiecznego miasta św. Franciszka – Asyżu. W programie nawiedzenie bazyliki z grobem Świętego, bazyliki św. Klary, kościoła św. Damiana, Chiesa Nuova, gdzie znajduje się dom św. Franciszka i Oratorium, gdzie według tradycji się urodził. Następnie przejazd do Santa Maria degli Angeli, która jest relikwiarzem małego kościółka Porziunkuli, w pobliżu którego św. Franciszek zmarł. Wyjazd do Casci, nawiedzenie sanktuarium sw. Rity, Msza

sw., przejazd do miejscowości Santa Severa, obiadokolacja, nocleg. Możliwość kąpieli w morzu śródziemnym, hotel dysponuje prywatną plażą.

Dzień 6 (piątek 13.09.2019) Śniadanie, przejazd do Sieny w Toskanii, zwiedzanie miejsc związanych z św. Katarzyną: kościół św. Dominika, klasztor, kościół św. Franciszka gdzie zachowane są 351 hostie z roku 1730, Msza sw. Ponadto zwiedzenie amfiteatralnego Piazza del Campo, gdzie odbywają się słynne wyścigi konne Palio, następnie katedra z rzeźbami m.in. Michała Anioła, spacer po Via di Citta z patrycjuszowskimi wspaniałymi pałacami – przejazd do miejscowości Santa Severa, obiadokolacja, nocleg. Możliwość kąpieli w

morzu śródziemnym, hotel dysponuje prywatną plażą.

Dzień 7 (sobota 14.09.2019) Po śniadaniu wyjazd do Neapolu, nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca w Pompejach i udział we Mszy św. przed cudownym obrazem, zwiedzanie starożytnego miasta zniszczonego przez wybuch Wezuwiusza w Pompejach – przejazd na lotnisko w Rzymie w godzinach wieczornych i powrót do Londynu, po przylocie

przejazd do Swindon

CENA: 640 €UR + bilet samolotowy

Cena zawiera: Wszystkie 7 noclegów w hotelu klasy turystycznej 3*, nad brzegiem morza z prywatną plażąJ Pokoje 2-3, os. z łazienkami. • Śniadania kontynentalne (7) i obiadokolacje (7). • Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, wc, barek i dvd. W autokarze kawa, herbata. • Ubezpieczenie KL, NW. • Opieka Pilota • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdy do miast.

bottom of page