top of page

Kurs przedmałżeński 16-17 marca 2019 (sobota-niedziela)

forma on-line:

https://goo.gl/forms/s8TjmJtZT589seRo2

(jeżeli link nie działa wklej go w wyszukiwarkę lub znajdź nas na fb)

16-17 marca (sobota-niedziela) 2019

W trakcie kursu będą prowadzone wykłady w języku polskim, między innymi z zakresu liturgii sakramentu małżeństwa, spraw formalno-prawnych dotyczących zawierania związków małżeńskich. Zajęcia będą także obejmowały tzw. "poradnię małżeńską". Przewidziany jest także posiłek. Prosimy o wypełnianie formularza ODDZIELNIE dla narzeczonej i narzeczonego - jeden formularz, jedna osoba.PROSIMY NIE POWIELAĆ ZGŁOSZEŃ FORMULARZA DLA TEJ SAMEJ OSOBY WIELOKROTNIE. Osoby, które wielokrotnie wypełnią formularz będą zobowiązane opłacić posiłek w restauracji zgodnie z liczbą zgłoszeń powielonych. Prosimy także o cierpliwość. Maila zwrotnego ze wskazówkami otrzymacie Państwo w tygodniu poprzedzającym kurs, NAJWCZEŚNIEJ DWA DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM KURSU.

poniżej ramowy plan kursu (może się zmienić co do szczegółów)

https://docs.google.com/document/d/11bkShr2UH-r7qml7r3APIcNyAiuYhesmKMmpdCbUj3A/edit?usp=sharing

bottom of page