top of page

Kurs przedmałżeński 01-02 grudnia 2018

forma: https://goo.gl/forms/s8TjmJtZT589seRo2

01-02 grudnia (sobota-niedziela) 2018

W trakcie kursu będą prowadzone wykłady w języku polskim, między innymi z zakresu liturgii sakramentu małżeństwa, spraw formalno-prawnych dotyczących zawierania związków małżeńskich. Zajęcia będą także obejmowały tzw. "poradnię małżeńską". Przewidziany jest także posiłek. Prosimy o wypełnianie formularza ODDZIELNIE dla narzeczonej i narzeczonego - jeden formularz, jedna osoba.PROSIMY NIE POWIELAĆ ZGŁOSZEŃ FORMULARZA DLA TEJ SAMEJ OSOBY WIELOKROTNIE. Osoby, które wielokrotnie wypełnią formularz będą zobowiązane opłacić posiłek w restauracji zgodnie z liczbą zgłoszeń powielonych. Prosimy także o cierpliwość. Maila zwrotnego ze wskazówkami otrzymacie Państwo w tygodniu poprzedzającym kurs, NAJWCZEŚNIEJ DWA DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM KURSU.

poniżej ramowy plan kursu (może się zmienić co do szczegółów)

https://docs.google.com/document/d/11bkShr2UH-r7qml7r3APIcNyAiuYhesmKMmpdCbUj3A/edit?usp=sharing

bottom of page