top of page

Kongres Nowej Ewangelizacji już do pobrania z internetu!

Zaledwie tydzień temu zakończył się Kongres Nowej Ewangelizacji w Swindon. Wzięło w nim udział bardzo wielu znamienitych prelegentów oraz wielu gości.

Niestety nie wszyscy mieli szansę wziąć udział w tym wydarzeniu lub wysłuchać transmisji na falach Polskiego Radia Swindon. Dlatego nasza lokalna rozgłośnia udostępnia od dziś do pobrania nagrania konferencji, homilii abp Grzegorza Rysia oraz dwóch małych niespodzianek. Zapraszamy do odwiedzenia poniższego linku i pobrania pakietu nagrań. Dodatkowo, co niedziela po mszy świętej o 10.30 Polskie Radio Swindon emitować będzie pojedyncze konferencje, według ich kolejności w trakcie Kongresu. Tymczasem zapraszamy na msze święte o 10.30 oraz 12.30 i życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli! Chwała Panu! TUTAJ POBIERZ NAGRANIA

po otwarciu strony należy nacisnąć przycisk "Agree" a następnie "Download"

bottom of page