top of page

Kongres na falach Polskiego Radia Swindon


Już za kilka godzin rozpocznie się Kongres Nowej Ewangelizacji. Wszystkich tych, którzy nie mają możliwości wzięcia bezpośredniego udziału w tym wydarzeniu Polskie Radio Swindon zaprasza serdecznie do wysłuchania transmisji. Wystarczy nacisnąć na powyższe zdjęcie lub zainstalować darmową aplikację ze strony głównej naszej radiostacji. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania transmisji! Program transmisji: Piątek, 15 września 2017:

15.00 – Rozpoczęcie spotkania – zawiązanie wspólnoty/ uwielbienie/śpiew 15.30 – Konferencja (o. Krzysztof Czerwionka): Co to jest Kerygmat? 16.45 – Nieszpory i temat: Kerygmat głoszony (bp Grzegorz Ryś) 18.30 – Eucharystia z homilią (bp Grzegorz Ryś)

Sobota, 16 września 2017:

09.30 – Konferencja (bp Grzegorz Ryś i o. Jacek Dubel): Kościół – powszechny, partykularny, lokalny - wizja eklezjologiczna.

11.00 – Konferencja (bp Grzegorz Ryś): Towarzyszenie wspólnotom

12.00 – Konferencja (Marek Filar): „Uczniostwo”. Uczeń Misjonarz.

12.30 – Konferencja (o. Krzysztof Czerwionka): Jak czynić uczniów-misjonarzy?

18.00 – Eucharystia parafialna

Niedziela, 17 września 2017 10:30 – Eucharystia parafialna

11.30 – Konferencja (ks. Bogusław Drożdż): O pracy dla „zajechanych”

12:30 – Eucharystia parafialna, zakończenie Kongresu.

bottom of page